Taş Devri Mutfak Serüveni: Sağlıklı Yaşamın Kapıları Taş Devri Tarifleriyle Açılıyor (Paperback)

Taş Devri Mutfak Serüveni: Sağlıklı Yaşamın Kapıları Taş Devri Tarifleriyle Açılıyor By Selin Durmaz Cover Image
$39.90
Not on our shelves. Usually arrives at The Bookworm in 4-7 days from distributor/publisher.
Without exception, non-returnable.

Description


"Taş Devri Mutfak Ser veni" ile sağlıklı yaşamın kapıları, taş devri tarifleriyle size a ılıyor. Selin Durmaz tarafından kaleme alınan bu kitap, v cudunuzun ihtiya duyduğu doğal ve besleyici yiyecekleri sunarak sizi daha sağlıklı bir yaşam tarzına davet ediyor.


Bu kitap, modern d nyanın işlenmiş gıdaları ve katkı maddeleri ile dolu karmaşasından ka ınmanın yolunu sunuyor. Selin Durmaz, taş devri d neminin besin değeri y ksek yiyeceklerini ve sağlıklı pişirme y ntemlerini sunarak sizi daha iyi bir yaşama adım atmaya teşvik ediyor.


"Taş Devri Mutfak Ser veni," yalnızca lezzetli tarifler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda bu yiyeceklerin v cudunuz zerindeki olumlu etkilerini anlatıyor. Bu kitap sayesinde enerjik hissedecek, kilo kontrol sağlayacak ve sağlığınızı iyileştireceksiniz.


Paleo diyetinin temel ilkelerini a ıklayan bu kitap, her yaş ve yaşam tarzına uygun tarifler sunuyor. Selin Durmaz, doğal malzemeleri kullanarak hazırlanan lezzetli yemeklerin sizi nasıl daha sağlıklı ve mutlu bir insan yapabileceğini g steriyor.


Eğer daha sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemeye kararlısanız ve doğal beslenme konusunda ilgi duyuyorsanız, "Taş Devri Mutfak Ser veni" sizin i in m kemmel bir kaynak olacaktır. Bu kitapla, taş devri d nemine d n ş yaparak sağlığınıza yeni bir sayfa a ın.Product Details
ISBN: 9781835796917
ISBN-10: 1835796915
Publisher: Selin Durmaz
Publication Date: November 2nd, 2023
Pages: 226
Language: Turkish
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.